TY Klinik

Ekibimiz

TY Klinik

Estetik Sanatında Uzman Doktorlarımız

Op. Dr. Yıldız Acar Ebcim

Op. Dr. Yıldız Acar Ebcim

Oftalmoloji
2003-2009 Yılları Arasında İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesinde Eğitim Gördü. 2011 Yılında İstanbul Eğitim Ve Araştırma Hastanesi’nde İhtisasına Başladı Ve 2015 Yılında Göz Hastalıkları Uzmanı Ünvanını Aldı. İhtisas Yılları Boyunca Sayısız Ameliyata Girdi, Çok Sayıda Kurs Ve Kongreye Katıldı. International Council Of Ophthalmology Sınavını Başarıyla Geçmiştir. 2015-2017 Yılları Arasında Rize Devlet Hastanesinde Mecburi Hizmetini Tamamladı. Okuloplastik cerrahi alanında sayısız ameliyata imza atmıştır. 2022’den İtibaren Ty Özel Kliniğinde Hastalarına Hizmet Vermeye Başlamıştır.
Doç. Dr. Tuğba Falay Gür

Doç. Dr. Tuğba Falay Gür

Dermatolog
Doç.Dr. Tuğba Falay Gür, 2010 yılında İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. Dermatoloji uzmanlık eğitimini İstanbul Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde tamamladı. Aynı zamanda, 2013 yılında uzmanlık eğitimi sırasında Münih’teki Ludwig Maximilian Üniversitesi’nde gözlemci olarak bulundu. Tuğba Falay Gür, 2015-2017 yılları arasında Gümüşhane Kelkit Devlet Hastanesi’nde mecburi hizmetini tamamladıktan sonra, 2017 yılında İstanbul Sultan Abdulhamid Han Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde çalışmaya başladı. Akademik kariyeri boyunca, çeşitli araştırmalarda görev aldı. Ulusal ve uluslararası dergilerde yayımlanan 30 makalede yazar olarak yer aldı. Bu makaleler toplamda 200’den fazla atıf aldı. 2022 yılında doçentlik unvanını almaya hak kazandı. Akademik başarısı ile ön plana çıkan Doç.Dr. Tuğba Falay Gür, genel dermatoloji, estetik ve kozmetik dermatoloji alanları ile ilgilenmektedir. Hastalarına Bağdat Caddesi’nde bulunan muayenehanesinde profesyonel hizmet sunmaktadır.
+ 1 k
MUTLU MÜŞTERİLER
70 k
ÜCRETSİZ RANDEVU
0 %
OLUMLU YORUMLAR

Doğal Güzelliğinizi Ortaya Çıkarın

TY Klinik

Sağlıklı ve güzel hissetmek için ihtiyacınız olan her şey

Doğal Işıltınızı TY Klinik ile Keşfedin

Örümcek Ağı Estetiği, Badem Göz Estetiği, Güzellik ve Estetik Merkezi, Yüz Germe, Cilt Gençleştirme, Lazer Epilasyon, Dolgu ve Botoks Uygulamaları, Liposuction, Karın Germe, Estetik Cerrahi, Akne ve Yara İzleri Tedavisi, PRP Tedavisi, Cilt Bakımı ve Temizliği, Vücut Şekillendirme, Gülüş Tasarımı, TY Klinik

© 2023  TY KLİNİK